O zakładzie


Jesteśmy firmą która specjalizuje się w meblach ogrodowych.Staramy się dopasować meble lub wiaty indywidualnie do miejsca i potrzeb klienta. Stolarstwo jest dla nas przede wszystkim hobby, dlatego niezwykłą radośc sprawia nam każde zlecenie i do wszystkich zadań podchodzimy z wielkim entuzjazmem.

 

Nasza firma zajmuje się kompleksowym wykonaniem wszystkich elementów drewnianych . W ofercie Zakładu Stolarskiego  znajdziecie Państwo wiele gotowych wzorów mebli ogrodowych, ławek przeznaczonych do montażu wewnątrz pomieszczeń oraz na zewnątrz. Zajmujemy się produkcją  drewnianych elementów dekoracji i wyposażenia ogrodów i działek. Jesteśmy także otwarci na pomysły naszych klientów. 

 

 

Możemy wykonać każdy model według Państwa projektu. Sprowadzamy wiele rodzajów drewna. Świadczymy również usługi w zakresie montażu. Wykonujemy na zamówienie klienta ławki,stoły,bujawki,place zabaw dla dzieci,wiaty ogrodowe. 

 

Nasza oferta skierowana jest do osób indywidualnych i firm. Gwarantujemy, że każde zlecenie wykonamy w jak najkrótszym czasie. Nasi pracownicy chętnie doradzą Państwu odpowiedni projekt oraz materiał, z jakiego najlepiej wykonać dany mebel. Na życzenie klienta możemy wykonać indywidualne zamówienie na meble lub wiaty ogrodowe.

 

 

Postaw na jakość! Postaw na piękno! Postaw na funkcjonalność! Odwiedź Zakład Stolarski ''MATECH''już dziś!